TEKNİK DİREKTÖRÜMÜZ HAKAN KELEŞ AÇIKLAMALARDA BULUNDU

TEKNİK DİREKTÖRÜMÜZ HAKAN KELEŞ AÇIKLAMALARDA BULUNDU

TEKNİK DİREKTÖRÜMÜZ HAKAN KELEŞ AÇIKLAMALARDA BULUNDU

Teknik direktörümüz Hakan Keleş, hafta sonu sahalarında ağırlayacağımız ÖK Yeni Malatyaspor’u yenerek iç sahada fire vermeden yollarına devam etmek istediklerini söyledi. 

Keleş, yaptığı açıklamada, milli maçlar nedeniyle lige verilen bir haftalık aranın eksik yönlerini gidermek ve ligde karşılaşacakları ÖK Yeni Malatyaspor maçına daha iyi hazırlanmak için iyi bir fırsat olduğunu ifade etti. 

Ligde en son DG Sivasspor deplasmanından alınan puanla ÖK Yeni Malatyaspor maçına moralli hazırlandıklarını aktaran Keleş, rakipleriyle 6 puanlık bir mücadeleye çıkacaklarını belirtti. 

Keleş, 20 Kasım Cumartesi günü ÖK Yeni Malatyaspor ile zor bir maç oynayacaklarına işaret ederek, “Bu ligde kolay maç yok. Her maçın zorluk derecesi var. Hafta sonu ÖK Yeni Malatyaspor ile zor bir maç oynayacağız. Ancak biz iç sahada fire vermemek adına bu maçı kazanmak istiyoruz. Rakibimizi yendiğimiz takdirde onun üstünde yer alacağız. Takımımızın moral ve motivasyonu yerinde. Bu maçı kazanacak güce ve inanca sahibiz. İç sahada alacağımız galibiyetle Beşiktaş deplasmanına daha moralli gideceğiz. Giresunspor, Süper Lig’deki farkını ortaya koymaya devam edecektir” dedi.

Taraftarların Çotanak Spor Kompleksinin tribünlerini doldurmasını ve takımlarına destek vermesini de isteyen Keleş, “Taraftarlarımız her fırsatta yanımızdalar. İç sahada bizleri hiç yalnız bırakmıyorlar. Tribünleri dolduracak olan taraftarlarımızın desteğiyle saha avantajımızı da kullanarak, Yeni Malatyaspor’u puansız göndermek istiyoruz. Biz hazırız, yeter ki taraftarlarımız tribünleri doldursun” diye konuştu.