Basın Sözcümüz Halil İbrahim Önal gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Basın Sözcümüz Halil İbrahim Önal gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Basın Sözcümüz Halil İbrahim Önal gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Basın sözcümüz Halil İbrahim Önal, Cumartesi günü evimizde oynayacağımız  “GZT Giresunspor, Çaykur Rizespor karşılaşması öncesi açıklamalarda bulundu.
GZT Giresunspor kulübü olarak Süper Lig’de Karadeniz’i temsil eden takımlardan bir tanesi olduklarını söyleyen Önal, oynayacağımız karşılaşmada komşumuz Rizespor’u en iyi şekilde ağırlayacaklarını ifade etti.
Önal Cumartesi günü oynanacak karşılaşmanın her iki takım içinde çok önemli olduğunu ve tam bir Karadeniz derbisi olacağını vurgu yaparak; “Çaykur Rizespor ile 6 puan değerinde bir mücadeleye çıkacağız. Dedi.
Lig’de oynadığımız son dört karşılaşmada beş puan alarak çıkış yakaladıklarını ve bu çıkışı sürdürmek istediklerini aktaran Önal konuşmasının devamında şunları kaydetti.
Ligde oynadığımız son son 4 maçta beş puan topladık ancak bu yeterli değil. Bu puan ortalamasını yükseltmemiz gerekiyor. Alt sıralardan yukarılara doğru çıkmak zorundayız. Bu haftaki rakibimiz Çaykur Rizespor ise son sırada ve çıkış arayan bir takım. Onlarla oynayacağımız maç altı puan değerinde olacak. Seyircimizin önünde kazanmak istiyoruz. İç sahada artık puan kaybetmeden yolumuza ilerlemeliyiz. Bunu başaracağımıza inanıyoruz” dedi.
 
“Takımımızı ve Şehrimizi sevdirmek için her türlü adımı attık, atmaya da devam edeceğiz”

Son yıllarda özellikle Z kuşağı olarak sınıflandırılan genç kuşağımıza, takımımızı ve şehrimizi benimsetmek ve sevdirmek için her türlü adımı attıklarını, atmaya da devam edeceklerini söyleyen Önal; “GZT Giresunspor’un dünyaca ünlü ve dünyada en çok oynanan PC,konsol ve mobil cihaz oyunu FIFA 2022’de’de yerini aldığını belirterek, “Takımımız özellikle Süper Lig’e çıktıktan sonra gerek yerel, gerek ulusal ve gerek dünya çapında adından çok daha fazla söz ettirmeye başladı. Dünyada her yaştan ve her ülkeden milyonlarca oyuncusu olan FIFA’da, takımımızı ve tüm futbolcularını eklediği FIFA 2022’yi tüm oyun severlerin kullanımına sundu. Takımımızın dünya çapında ki tanıtımında da olumlu olarak tarafımıza yansıyan bu durum, aynı zamanda Z Kuşağı’nın ilgisini ve dikkatini çekmek için çok yerinde oldu.” İfadelerini kullandı.